ManageUp#1- porozmawiajmy o Agile! [relacja]

Bez kategorii

ManageUp#1- porozmawiajmy o Agile!, czyli pierwsze z serii warsztatów poświęconych tematyce zarządzania projektami organizowane organizowane przez ManageUp przy współpracy z Inprogress. Dziękujemy wszystkim za obecność!

Meetup dla Project Managerów – pierwsza edycja

16 stycznia br. w Krakowie odbyły się pierwsze warsztaty ManageUp o tematyce zwinnego zarządzania projektami, które poprowadziła Magdalena Wąsik – akredytowany trener AgilePM® o bogatym doświadczeniu zawodowym, analityk biznesowy i systemowy, koordynator projektów, inżynier sprzedaży. Wystąpienie Magdaleny pozwoliło uczestnikom przyswoić podstawowe zagadnienia dotyczące metodyki AgilePM® oraz zrozumieć jej istotę. Warsztaty skierowane były do osób zainteresowanych tematyką zarządzania projektami – zarówno tych doświadczonych zawodowo, jak i dopiero wkraczających na ścieżkę zwinności.

Nasza trenerka – Magda Wąsik – podczas meetupu
MANAGEUP#1- POROZMAWIAJMY O AGILE! 
Widok na salę podczas meetupu
MANAGEUP#1- POROZMAWIAJMY O AGILE! 

Zrozumieć Agile dzięki grze planszowej

Po części teoretycznej uczestnicy zagrali w autorską grę planszową Agile Game: Agile Warrior, która ułatwia zrozumienie znaczenia technik i narzędzi stosowanych w zarządzaniu projektami zgodnie ze zwinną metodyką, m.in. priorytetyzacji MoSCoW czy timeboxów. Grę poprowadzili Magdalena Wąsik i Michał Eromin, projektant gier szkoleniowych Inprogress.

Gra Agile Warrior, w którą mieli okazję pograć uczestnicy naszego meetup’u 🙂

W warsztatach wzięło udział 40 osób – za liczne przybycie bardzo dziękujemy i zachęcamy do obserwowania naszego fanpage’a na Facebooku, na którym będziemy informować o następnych wydarzeniach.

Specjalne podziękowania dla Hubraum za udostępnienie przestrzeni pod event.

O warsztatach ManageUp napisali: