Konferencja Agile²

The event is expried

 

 

Konferencja Agile² to jednodniowe wydarzenie promujące idee zwinności w zarządzaniu projektami, w ramach którego skupimy się na tematach: skalowanie Agile w organizacji oraz transformacja organizacji w zwinną.

 

Dodatkowo przejdziemy przez warsztaty prowadzone w grupach, które pozwolą na lepsze zrozumienie zwinnego podejścia do zarządzania projektami i wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce: Agile Game: Agile Warrior i Symulacja Biznesowa SCRUMtastic. Szczegółowe informacje o wykładach i warsztatach oraz sylwetki prowadzących znajdziecie Państwo pod agendą wydarzenia.

Scaled Agile Framework (SAFe®)

SAFe® to wiodąca na świecie struktura skalowania Agile w całej organizacji, z powodzeniem stosowana przez setki największych przedsiębiorstw na świecie. SAFe® utrzymuje i przyspiesza czas wprowadzania produktów na rynek, jednocześnie zwiększając wydajność, jakość i zaangażowanie pracowników. Metoda ma na celu pomóc przedsiębiorstwom w ciągłym i bardziej efektywnym dostarczaniu wartości zgodnie z regularnym i przewidywalnym harmonogramem. Stanowi bazę wiedzy o sprawdzonych, zintegrowanych zasadach i praktykach wspierających zwinność organizacji.

 

AgileSHIFT®

To narzędziesłużące do transformacji całej organizacji w organizację zwinną. AgileSHIFT® jest przeznaczony do użytku przez całą organizację, niezależnie od roli, funkcji lub stażu pracy. Dzięki umożliwieniu całej organizacji poznania i zrozumienia wartości i korzyści płynących ze zwinności oraz informacji, gdzie i jak należy ją przyjąć, organizacja może skutecznie przekształcić się w zwinną.

 

SCRUMtastic business simulation

W ramach SCRUMtastic Business Simulation zadaniem uczestników będzie przygotowanie parku rozrywki dla Klienta. Uczestnicy będą budować park w sposób przyrostowy, oddając do użytku gotowe jego fragmenty, czyli tzw. Światy. W każdym ze światów będą znajdowały się różne atrakcje – roller coastery, karuzele, huśtawki itp. Zespół będzie odpowiedzialny za stworzenie atrakcji, które z jednej strony zadowolą Klienta (inwestora), a z drugiej strony uszczęśliwią Użytkowników (czyli ludzi, którzy odwiedzą park). Wszystkie te czynniki będą miały wpływ na Business Value, o które zespół walczy.

 

Agile Game: Agile Warrior

Gra Agile Game: Agile Warrior pomaga uczestnikom zrozumieć podstawowe paradygmaty zwinnych metodyk zarządzania projektami. Biorąc udział w rozgrywce, uczestnicy zobaczą jak wygląda cykl życia projektu zarządzanego metodyką Agile, zrozumieją cel stosowania metody priorytetyzowania MoSCoW i doświadczą tego, co się dzieje, jeśli nie zarządzają odpowiednio projektem.

 

Marta Pomorska – Trenerka z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami i pracy w międzynarodowym środowisku. Odpowiadała za efektywne zarządzanie złożonymi projektami i programami międzynarodowymi w zakresie lokalizacji językowych zgodnie z podejściem Agile. Koordynowała prace zespołów projektowych działających w krajach Unii Europejskiej, Azji i Pacyfiku. Doświadczenie projektowe zdobywała współpracując z takimi firmami jak Microsoft, Volvo, PayPal czy AliExpress. Posiada doświadczenie trenerskie w obszarze rozwoju osobistego, zarządzania projektami oraz komunikacji. Absolwentka Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Oakland Collage. Posiada akredytację Agile, certyfikat TEFL. Prywatnie fascynuje ją kultura hiszpańska.

 

Marcin Trendel  – Jego doświadczenia zawodowe obejmują kilkunastoletnią praktykę w działach projektów, rozwoju, sprzedaży, nieruchomości i windykacji. Posiada bogate doświadczenie na kierowniczych stanowiskach związanych z zarządzaniem nawet kilkudziesięcioosobowymi zespołami projektowymi oraz prowadzeniu kilku projektów jednocześnie. Zarządzał wieloma projektami z zakresu HR, finansów, handlu, IT, nieruchomości i ruchomości windykacyjnych. Świadczył swoje usługi dla urzędów miast oraz firm takich jak: Google, Hewlett Packard, Budimex, Eurobank, UBS, Bank BPH, Warta, PZU, Energa, Tauron czy PGE. Jego doświadczenia zawodowe obejmują również wieloletnią pracę dydaktyczną w roli trenera i wykładowcy. Ważną częścią życia zawodowego Marcina była i jest działalność społeczna. Pierwsze doświadczenia jako menedżer i trener zdobywał w zarządzie Europejskiego Centrum Integracji i Rozwoju oraz jako wiceprzewodniczący Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, gdzie w 2005 roku stworzył Biuro Karier dla studentów i absolwentów. Projektuje oraz prowadzi szkolenia i warsztaty z obszaru zarządzania projektami, analizy biznesowej, zarządzania strategicznego czy zarządzania zasobami ludzkimi. Szczególny obszar zainteresowań stanowi metodyka AgilePM®, AgileBA®, PRINCE2® oraz PRINCE2 Agile®. Tajniki tej ostatniej zgłębiał w Londynie podczas szkoleń u Keith`a Richards`a – wiodącego autora.

 

Cena: 300 zł brutto

Zapisz się na konferencję

 

Do zobaczenia !

Szczegóły wydarzenia

19 września 2019 09:00
19 września 2019 16:00
Adgar Event Room