ManageUp #2 porozmawiajmy o SCRUM!

The event is expried

ManageUp i  Inprogress  zapraszają na kolejne z cyklu spotkań poświęconych tematyce zarządzania projektami: ManageUp #2 – porozmawiajmy o SCRUM! 😊 Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat zwinnych metodyk takich jak AgilePM® czy metodzie SCRUM.

Podczas spotkania Romek Krysiak opowie o metodzie SCRUM (m.in. rolach, wartościach, procesach itd.) i jej zastosowaniu w praktyce, nawiązując również do poruszonego na ostatnim meetupie tematu AgilePM oraz – co może Was zaskoczyć – do sztuk walk! 💪💪💪 Zagracie też w grę, która pod przykrywką budowania zwierzaka z klocków LEGO ma na celu praktyczne ukazanie sposobu definiowania wymagań projektowych, a także daje możliwość zbudowania konkretnego rozwiązania zgodnego z tymi wymaganiami. Po części merytorycznej zapraszamy na networking przy piwie. 🍻

Romek Krysiak – swoja karierę zawodową zaczynał jako programista, a następnie, w roku 2005, zajął się prowadzeniem projektów w branży IT, współpracując z takimi firmami jak Samsung, Grundig, Vectra czy Orange. Specjalizuje się głównie w obszarach związanych z wytwarzaniem oprogramowania dla urządzeń elektronicznych i produkcją tych urządzeń. Posiada bogate doświadczenie w organizacji projektów zarówno w podejściu klasycznym, jak i zwinnym. Miał okazję zarządzać kilkudziesięcioosobowymi zespołami projektowymi złożonymi głównie z programistów z całego świata, począwszy od Indonezji, a skończywszy na zespołach z USA. Przez kilka lat realizował projekty zorganizowane w sposób zwinny, związane z systemami zarządzania treścią, dedykowane dla takich klientów jak Ford czy Colgate-Palmolive. Wychodząc poza ramy przedsięwzięć IT, zajmuje się również doradztwem w zakresie zarządzania i restrukturyzacji przedsiębiorstw. Romek to akredytowany trener AgilePM® oraz Professional Scrum Master, który specjalizuje się w zagadnieniach związanych ze zwinnymi metodami zarządzania.

👉 Miejsce: Hevre, ul. Beera Meiselsa 18, Kraków. Poziom -1

📮 Kontakt: Masz pytania?
Napisz: kontakt@manageup.pl / Zadzwoń: 605 608 435

📝 Zapisy: Wydarzenie jest darmowe. Obowiązują zapisy ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Link do zapisów: https://manageup2scrum.evenea.pl/

Szczegóły wydarzenia

21 lutego 2019 18:00
21 lutego 2019 21:00
Hevre