Monika Smulewicz (Grant Thornton)

Monika Smulewicz (Grant Thornton)

Monika Smulewicz – Dyrektor Zarządzająca outsourcingiem rachunkowości, kadr i płac w Grant Thornton. Odpowiada za kształtowanie oferty, procedur oraz standardów świadczenia usług outsourcingowych. Podejmuje kluczowe decyzje w zakresie rozwoju biznesu oraz działań komunikacyjno-marketingowych. 

Związana jest z firmą od 2007 roku. Menedżer, z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich. Na bieżąco czuwa nad realizacją kilkuset kontraktów outsourcingowych, efektywnie kontrolując i zarządzając pracą kilkudziesięciu zespołów projektowych. 

Monika Smulewicz jest ekspertem w dziedzinie kadrowo-płacowej, z bogatym doświadczeniem szkoleniowym, doradczym i zamiłowaniem trenerskim. Założycielka Akademii Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego, wykładowca prestiżowych uczelni wyższych. Ceniona prelegentka konferencji i kongresów. Autorka specjalistycznych publikacji, aktywnie współpracująca z branżowymi mediami. Jej misją zawodową jest „dzielenie się wiedzą specjalistyczną w celu podniesienia jakości usług świadczonych przez przedsiębiorstwa na rzecz pracowników”.

O wystąpieniu:
Od wybuchu pandemii duża część przedsiębiorców, w trosce o bezpieczeństwo pracowników, zmuszona była zamknąć biura, a my… zdjęliśmy krawaty i szpilki oraz wygospodarowaliśmy trochę miejsca w domu na laptop, dzieląc biurko z dzieckiem lub zajmując część stołu w jadalni. Z czego jesteśmy dumni a nad czym jeszcze powinniśmy popracować, o tym opowiem podczas prelekcji „Wyzwania pracy zdalnej” “