Paula Szewczyk (“Nasze Miasto Wrocław”)

Paula Szewczyk (“Nasze Miasto Wrocław”)

Paula Szewczyk – Koordynator do spraw promocji i organizacji wydarzeń w Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalnych “Nasze Miasto Wrocław” oraz w Starym Klasztorze. Koordynator produkcji i script editor scenariusza transmisji Gitarowego Rekordu Świata 2020 we Wrocławiu.
Od początku przygody z kulturą i sceną muzyczną zaangażowana w pracę nad takimi projektami jak Gitarowy Rekord Guinnessa, 3-Majówka, wROCKfest.pl, Ethno Jazz Festival, City Sounds, Wrock For Freedom czy Wroclove Fest- Święto Wrocławia.
Swoje pierwsze kroki stawiała we wrocławskim klubie Muzycznym ALIVE.  Początkowo opiekun wolontariuszy oraz koordynator biura akredytacji.
Od kilku lat jeden z głównych pracowników biura organizacji oraz koordynator produkcji Gitarowego Rekordu Guinnessa we Wrocławiu.

O wystąpieniu:

Celem tego wystąpienia jest ukazanie potencjału tkwiącego w transmisji wydarzeń online dla przyszłości oraz teraźniejszej sytuacji i organizacji strefy kultury na świecie w dobie koronawirusa. Czy ta alternatywa jest korzystna. Jak to ocenia uczestnik, a jak organizator. Jak przenieść ogromną imprezę masową, która wymaga do ustanowienia nowego rekordu interakcji uczestników w całości do sieci? Jak medialnie pogodzić partnerów i patronów, którzy w normalnych okolicznościach się wykluczają i zachęcić ich do współpracy. Czy brak kontaktu artysta-artysta , artysta-uczestnik, uczestnik-uczestnik mają wpływ na publiczny odbiór wydarzenia. W jakich aspektach odnajdujemy zalety, a w jakich wady wydarzenia odbywającego się online porównując je do wcześniejszych kilkunastu edycji festiwalu. Jak proste ale bardzo istotne elementy produkcji stają się zmorą produkcji telewizyjnej live.