Piotr Drygiel (INPROGRESS)

Piotr Drygiel (INPROGRESS)

Piotr Drygiel – Trener i konsultant zarządzania usługami informatycznymi ApprovedTrainer of ITIL Approved Trainer of PRINCE2®.

Doświadczenie

Certyfikowany ITIL® oraz PRINCE2®  Approved Trainer, trener i manager z wieloletnią praktyką w biznesie i szkoleniach. Jego doświadczenia zawodowe obejmują ponad piętnastoletnią praktykę w działach serwisu i wsparcia technicznego firm Hewlett-Packard i Microsoft. Uczestniczył w projektach wprowadzania na polski rynek nowych produktów (Windows Vista, Windows 7, MS Office 2007, MS Office 2010 i wielu innych).

Prowadził projekty wdrożeniowe i rekrutacyjne związanych z rozszerzaniem zakresu wsparcia z modelu 8/5.

Zarządzał projektami związanymi z analizą stanu wiedzy zespołów wsparcia i realizacją zadań związanych z ciągłym jej udoskonalaniem.

Specjalizacja

Uczestniczył w definiowaniu wymagań i projektach wdrażania nowych narzędzi do zarządzania aktywnościami zespołów wparcia technicznego i przedsprzedażnego (w tym w opracowaniu procedur i instrukcji dla nowego kanału komunikacji chat) Posiada kilkuletnie doświadczenie na kierowniczych stanowiskach związane z zarządzaniem zespołami i kierowanie projektami, działem serwisu oraz szkoleń.

Ponad siedem lat doświadczeń w prowadzeniu kursów i warsztatów o tematyce związanej z zarządzaniem usługami, poparte certyfikatem ITIL® Expert.

Z powodzeniem łączy wiedzę i doświadczenie z zakresu zarządzania usługami informatycznymi (ITIL) z wiedzą w obszarze prowadzenia projektów (PRINCE2). Najważniejsze obszary zainteresowań i pracy to zarządzanie usługami, projektami i zarządzanie bezpieczeństwem informacji w realizacji usług i w projektach.

O wystąpieniu:

Jak ważne są zasady gdy świat wokół nas zmienia się w mgnieniu oka.