Tymoteusz Myśliwiec (Leanpassion)

Tymoteusz Myśliwiec (Leanpassion)

Tymoteusz Myśliwiec – Manager Transformacji Lean w firmie Leanpassion.
Od początku swojej kariery zawodowej związany z teorią i praktyką funkcjonowania firm usługowych, w tym IT. Pracując w korporacji, a później w firmach doradczo-szkoleniowych zdobył praktyczne wiedzę i doświadczenie w zakresie budowania kultury usługowej i rozwijania relacji na styku Klient-Dostawca usług. Przeszkolił ponad 5000 osób w tematach związanych z tworzeniem wartości dla Klienta opartych między innymi o strategiczne podejście do Lean, ITIL®, Lean IT, DevOps, HDI®.

Od 2015 roku związany z firmą Leanpassion swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera organizacje w transformacjach Lean w Polsce i na świecie. Znany jest z analitycznego umysłu; w życiu zawodowym i prywatnym bliskie są mu zasady: „Mówię to, co myślę — robię to, co mówię. Fakty zamiast opinii”. Klienci, z którymi współpracuje najczęściej utożsamiają jego postawę z inną wartością LP: „Inspiruję empatią, entuzjazmem i zaangażowaniem”. Jak sam mówi „Prawdziwie zmotywowany zespół jest w stanie rozwiązać każdy problem”.

O wystąpieniu:

Na przeszkodzie ciągłemu doskonaleniu w firmach może stanąć 5 typowych problemów. Każdy z nich ma wpływ na to, że firma nie korzysta w pełni z potencjału swojego największego skarbu jakim są pracownicy, ich wiedza i doświadczenie. Czym jest Lean, a czym nie jest? Co to za 5 problemów? Jak prowadzić zespół by z wielką przyjemnością odkrywał, a z jeszcze większą rozwiązywał problemy? O tym i dlaczego rozwiązywanie problemów (Problem Solving) to świetna zabawa w moim wystąpieniu…